תגובות תלמידים

"שיעורי היוגה בהנחייתך, ורדה, נכונים ומדויקים עבורי. את משלבת ראייה בהירה וחיפוש אמת בלתי נלאה, הקשבה למתרחש ברגע ושילובו עם צרכי התלמידים, והרבה איפשור ממקום יודע, רואה, בעל סמכות פנימית המקנה לי, כתלמידה, ביטחון."

לימור אולוקיה

"אני אוהבת את צורת ההנחיה שלך, ורדה, במיוחד את התחושה שאת יודעת את הדרך אבל ממשיכה לשאול שאלות ולא סוגרת דברים באופן מוחלט."

שם חסוי

"הדבר הענק של הקורס הוא השילוב בין תנועה, נשימה והיגד. זה קשה, מורכב, מאתגר וברור לי שעושה משהו לגוף/נפש - ולא מהשכל. עם הזמן המיומנות השתפרה, אך אני מרגיש שזו רק התחלת הדרך."

גור ישראלי

"ההנחיה שלך, ורדה, מעולה ומרגישים את האמונה שלך בדרך. אהבתי במיוחד את הפעמים שיצרנו היגדים אישיים על בסיס הניסוחים הכלליים. זה היה חזק."

שרה קלוג יהלום

"קורס יחיד במינו. זכות גדולה להשתתף בו. דורש השקעה אנרגטית רבה, אך מתגמל היטב."

יואב מזי"א

"היום, עם סיום הקורס, אני יכולה להגיד שאני יותר מבינה את עצמי וגם נותנת הרבה יותר ערך לעצמי ולחיים שלי. הגעתי ליכולת לסלוח לעצמי על דברים שבעבר אפילו לא הבנתי שנחוץ, שחשוב... אני יוצאת מחוזקת בחיים האישיים והמקצועיים."

חסוי

"הקורס מאוד מעשיר, מלא בידע פורץ דרך, עם הרבה חומר לעיבוד ולמחשבה. הלימוד נותן לי המון השראה וכלים, ממלא אותי בביטחון בקיום שלי, מחזק את האמונה שלי בעצמי ובכל הסובב אותי. הדרך שלי עוד ארוכה, אבל ברור לי הערך העליון של אהבה וקבלה עצמית כנקודת זינוק."

דורית שוהם-פרנק

“במהלך הקורס יש שינוי בראייה שלי את עצמי, שינוי שמתרחש באופן מאוד מעודן, גם כשהתובנות גדולות ומטלטלות. יש לי כלים לראות את עצמי ולהשפיע על חיי, ויחד עם זה ברור לי שהכול יותר גדול ממה שאני רואה ומבינה.”

שם חסוי

"הבנתי עד כמה קשה לי לחבור אל הרגשות שלי, להבין אותם, ולפעול כך שיהיה סנכרון בריא בינם לבין השכל. נזקקתי להרבה אומץ."

דורית שוהם-פרנק

"הלימוד מאפשר לי לזהות נקודות עוצמה לצד נקודות תורפה, ומתוך כך להבין כיצד להשתמש בכל מה שיש בי לרווחתי..."

חסוי

"השילוב של תנועה, נשימה והיגד הוא שילוב מנצח. בהתחלה היה קצת קשה עם זה, אבל עם הזמן נעשה אינטגרטיבי וזורם. הנשימה קיבלה משמעות חדשה אשר הדגישה את מושג האחדות של שכל-נשמה-גוף."

לימור אולוקיה

"ורדה, את הרי יודעת שאת האדם היחיד שמדבר על דברים רוחניים שלא מעצבן אותי. אני מקווה שאת לא שונאת אותי כרגע. זאת האמת, ואחת המחמאות הכי גדולות. בניסוח גס: אחותי את אלופה!"

חסוי

"אני משתדל להבין לא בראש. אני משתדל להבין עם הגוף והרגש, וכאן יש שינוי והתפתחות רבה מאוד שאותה אני מרגיש בעצמי וזה גם משתקף בתגובות של אנשים שונים בחיי. בשנת הקורס עשיתי כברת דרך שהיא מאוד משמעותית לי."

גור ישראלי

"אני רוצה להודות לך, ורדה יקרה, על פריצת הדרך ועל התיווך החכם שלך – העברת ידע מופשט של ספירות עליונות לרובד של בשר, גידים ושרירים – וזאת מבלי שאיבדת טיפה מהמהות והרוח! חיבוק ותודה גדולים!"

לימור אולוקיה

"...בהחלט לא הכול פתור אבל העיניים הפכו פקוחות... המקום של ההקשבה הפנימית התרחב, היכולת להבין מה עומד מאחורי הפעולות שלי והרגשות שלי לא אחת משנה סיטואציות בחיי היומיום."

חסוי

"כל שיעור בשבילי הוא התכנסות נעימה והרחבת התודעה. נעשיתי מודעת לדינמיות של התהליכים, לאינסופיות, ולהפתעות שבדרך. אני אוהבת את ההזדמנות להכיר את עצמי ממקום שקט, בלתי שיפוטי ובקצב שלי. קורס שמייצר תחושה של עוד ועוד..."

שם חסוי

"השינויים הפנימיים מחוללים שיפור מתמיד בבריאותי הפיזית, לא מהפכה, אבל באופן אטי וקבוע מצבי משתפר. אני מחכה לקורס ההמשך."

גור ישראלי

"הקורס הוא מקור בלתי נדלה של ידע, תבונה ואהבה, וההנחיה מאוד מדויקת ומפוקסת. הטקסטים היו בסיס מוצק להבנה ולהעצמה של התרגול, וההיגדים הם עושר ליכולת שלנו להיות מאושרים באשר אנו. אני כבר עושה בהם שימוש בעבודת הטיפול שלי ומדי פעם בוחרת היגד למטופל. תודה"

אורלי פרוטר

"במהלך השנים האחרונות אני בתהליך של "התאהבות בעצמי". הקורס שיקף, חידד ותמך בי בתהליך אישי זה. יותר מתמיד אני מרגישה שלמה על אף חוסר השלמות שבי, כש"השלם גדול מסך חלקיו."

לימור אולוקיה

"ורדה, את צריכה להיות מורה של מורים."

גור ישראלי

"נרשמתי לקורס בהחלטה "מהראש", ולא האמנתי שגם לגוף שלי יש מה להגיד. עכשיו אני הולכת עם הגוף, וזה גורם לי שמחה רבה. בזכות הקורס אני גם מתייחסת אחרת לגוף. סוף סוף מטפלת בו."

שרה קלוג יהלום

"יש בחיי רגעים שאני בטוב עם עצמי ויש רגעים שאני "יורדת על עצמי". הקורס מאפשר לי להרחיב את הזמנים שבהם אני נהנית מעצמי ולצמצם את ה"ירידות". תודה."

שרה קלוג יהלום

"השילוב של אמירת המילים תוך כדי תנועה של הגוף הוא כלי מאוד אפקטיבי לטרנספורמציה. אפשר ממש להרגיש את המשמעות התבונית מתרחשת בגוף."

דורית שוהם-פרנק

"במהלך הקורס נוצר בי שינוי פנימי עמוק, ואני כבר רואה את זה מתבטא בתחום הפרנסה ובמערכות היחסים שלי."

דורית שוהם-פרנק

"השילוב בין תנועה, נשימה והיגד הוא גאוני. הגוף שלי מדבר ורוצה עוד, והוא יודע למה."

שרה קלוג יהלום

"הנתינה שלך, ורדה, הייתה מאוד מכוונת לב, ומשולבת עם התבונה והבינה שלך. הבאת את החומר בצורה מאוד אותנטית, בענווה, בדיוק, עם תשומת לב לפרטים, בהקשבה מתמדת לנו ולצרכים שלנו, והתאמת את המינון. הקורס היה מושקע ביותר בכל המישורים."

דורית שוהם-פרנק

"בעקבות הקורס אני יותר מודעת לפוטנציאל שיש בי ושואפת לממש, לטפח ולהגשים. אני יותר סלחנית לעצמי ובשלום עם עצמי. אני מרגישה במקום טוב בהתפתחות שלי, ויש עוד אין סוף אפשרויות..."

אורלי פרוטר

"התובנות החשובות שלי מהקורס הן: - לקחת בקלילות את ההתנסויות הארציות שלי. - להתחיל להזין את עצמי בשפע הטוב. - שהשאיפה, הנשיפה ומה שביניהן אלו מתנות גדולות. - שהמציאות זה איך שאני מגיבה אליה. הכול מיושם ומוטמע אל תוך חיי."

לימור אולוקיה

השקט שלפני השינה שולט בכל, ואני רוצה, עם הרבה שליטה וריסון, להודות לך ולהוקיר את השיעור היום. המתכונת שבנית היום הייתה מאד לטעמי.
איני יכול לומר שהכול היה לי פשוט, אך בהחלט מאתגר ותורם. אני מבקש להודות לך, וגם לעודד ולחזק אותך באמונה שלך במסע שאת מובילה אותי.

גורי
תמונת אווירה